O nás

olga

Polovinu pracovního života jsem prožila ve firemním marketingu, druhou polovinu prožívám na vysoké škole se studenty. Věřím v otevřenou komunikaci, důležitost budování osobní značky a smysluplný marketing. Inspiraci hledám v lidech, moudrých knihách a cestování. 

 

veronika

Nejvíc mě baví organizování akcí a sociální sítě. Dokážu najít řešení a nevzdávám to. Věřím v sílu influencer marketingu a propojování lidí. Mojí inspirací je moje rodina, přátelé a sociální média. 12 let jsem vedla taneční kroužek pro malé děti, takže umím být trpělivá, tvůrčí a zorganizovat i tu nejnáročnější skupinu. 

Naše studio

Školíme jinak. STYLOVĚ. Naším cílem je vzdělávat lidi moderním způsobem a spojit znalosti se zážitky. Proto je naše studio přizpůsobeno tak, abyste se tady cítili pohodlně. Čeká na vás kavárna s dobrou kávou a skvělým občerstvením, relax zóna a taky designový pracovní stůl, u kterého si získané vědomosti rovnou vyzkoušíte. U nás si den užijete všemi smysly.

Reference

Ing. Jaroslav Boráň, Ph.D.

KUNST, s.r.o. Hranice

"Děkujeme za profesionálně provedená školení a zpětnou vazbu z nich. Myslím, že školení byla hned v několika ohledech smysluplná pro každého z účastníků."

Ing. Hana Žitníková, MBA

Teplárny Brno, a. s.

"Seminář vedený paní Olgou shledali naši zaměstnanci jako velice přínosný a zajímavý, a to zejména díky osobnímu přístupu paní lektorky, poutavému výkladu a praktickým příkladům. I přes různorodou skladbu účastníků dokázala paní Olga zaujmout všechny bez rozdílu a díky její empatii se otevřeli i ti, kteří doposud na seminářích vstupovali do společné diskuze jen výjimečně..